Маркетинг у соціальних мережах... як це працює
Соціальні платформи, такі як Facebook, Instagram або навіть Snapchat, є справжньою золотою жилою для маркетологів. На це є декілька причин, зокрема те, що люди добровільно витрачають на них досить багато часу, а також те, що платформи збирають багато даних, якими часто можуть ділитися з рекламодавцями. Завдяки цьому рекламні кампанії можна точно прорахувати, щоб охопити ідеальну цільову групу для певного товару, послуги тощо.
Однак навіть для платформ, які не пропонують спеціальних інструментів для маркетологів, або для акаунтів, які не налаштовані на продаж, існують методи т.зв. монетизації трафіку. Це означає, що навіть без платної реклами та аналітичних інструментів ви можете отримувати прибуток від взаємодії з вашим обліковим записом.
Існує багато стратегій монетизації, і ви напевно стикалися з деякими з них. Від продажу товарів з вашим власним логотипом чи графічним дизайном до пропозицій додаткового контенту за невелику плату чи спонсорства. Багато з цих стратегій вимагають додаткової роботи, досить великої кількості підписників або відповідності часто досить жорстким критеріям спонсорів, але є також методи, адаптовані до менших творців. До них відносяться вже згадані партнерські програми.
Партнерство в маркетингу
Якщо коротко, афілійований маркетин полягає в тому, що рекламодавець надає спеціальне посилання або код на рекламований об'єкт, а промоутер публікує цей ідентифікатор і отримує винагороду в залежності від того, скільки людей він переконав виконати бажану дію.
На практиці ситуація дещо складніша. Зрештою, ми самі навряд чи просто так натиснемо на випадкові гіперпосилання, навіть якщо ними поділилися користувачі, яким ми довіряємо. Особливо, якщо посилання не має нічого спільного з тим, задля чого ми стежимо за цією особою, або якщо ця особа явно не зацікавлена в рекламованому продукті. То навіщо вашим підписникам це робити?
І ось чому партнерство так тісно пов'язане з маркетингом. Товар або послуга, які ви рекомендуєте, мають відповідати тим самим правилам, що й решта вашого контенту, тобто відповідати вашому бренду, професійному чи особистому, бути адресованими вашій цільовій групі та представлятися в формі, яка узгоджується зі стилем і цінностями вашого бренду. Тому варто приділити час вибору та ознайомленню з тим, що ви рекламуєте. В ідеалі це те, що ви можете особисто порекомендувати, хоча це не є обов’язковим.
Така форма співпраці дуже вигідна не лише для рекламодавців чи промоутерів, а й для ваших підписників. Використання партнерського посилання часто пов’язане зі знижкою або акцією. Однак, навіть якщо вигідна ціна не є варіантом, рекомендація від надійного онлайн-творця сама по собі цінна.
Звичайно, і рекламодавець, і партнер отримують переваги від такого обміну, оскільки обидві сторони здобувають вигоди, які піддаються вимірюванню. Рекламодавець платить за точну кількість згенерованих залучень, а партнер отримує оплату пасивно, використовуючи природний веб-трафік. І хоча такі деталі, як спосіб і сума виплати, можуть відрізнятися в залежності від пропозиції, їх різноманітність означає, що кожен знайде щось для себе. Партнерські платформи, які поєднують рекламодавців з партнерами, такі як Click hub, також допомагають досягти цієї мети.
Платформа для спеціалістів – Clickhub
Clickhub — це партнерська платформа, створена для зручності як партнерів, так і рекламодавців. Збираючи ексклюзивний пул пропозицій від менших рекламодавців, а потім надаючи доступ до неї групі вибраних партнерів з різним рівнем досвіду, Click hub допомагає вам виділитися серед конкурентів.
Як і в інших партнерських мережах, приєднатися до Click hub досить просто. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на веб-сайті платформи, надати базову інформацію для свого облікового запису, інші дані та вказати внутрішній ринок, пройти коротку верифікацію, і все! Далі вам достатньо вибрати цікаві пропозиції, створити унікальні посилання та поділитися ними у своїх акаунтах.
Широкий асортимент та великі можливості – платформа Clickhub
Як платформа, Click hub спеціалізується на кількох обраних категоріях товарів і послуг, пропонуючи широкий спектр пропозицій у цих категоріях. У даному випадку мова йде про вражаючий асортимент добавок та продуктів, пов’язаних з різними інвестиційними інструментами, у тому числі криптовалютами.
Звичайно, деталі оплати відрізняються в залежності від конкретної пропозиції. Більшість із них, однак, використовують формат оплати за здійснений продаж із ціною від 5 до 10 євро за одиницю, що є достатньою виплатою навіть за низького зацікавлення. Розрахунок, у свою чергу, може здійснюватися практично в будь-якій зручній для партнера формі, починаючи від рахунку-фактури і закінчуючи переказом у криптовалютах.
Заробіток грошей в інтернеті пропонує нам все більше гнучкості в тому, де, коли, як і скільки зусиль ви можете докласти до певної стратегії. Один із найпростіших способів отримати вигоду від вашої присутності в інтернеті – це використовувати партнерську мережу. Налаштування партнерства займає небагато часу і не вимагає грошових внесків, як у випадку виробництва власних товарів чи послуг, але дозволяє вам заробляти гроші, навіть коли ви спите. Завдяки цьому партнерські платформи, такі як Click hub є чудовим рішенням для невеликих і середніх брендів, які хочуть почати свою пригоду з монетизації.